Dlaczego Muvman?

Więcej ruchu w życiu biurowym

 

Bieganie, skakanie, zginanie, prostowanie, pochylanie, przysiadanie, skręcanie, leżenie… Zakres form ruchu jest nieskończony. Niestety współczesność zmusza nas do spędzania większości czasu w pozycji siedzącej. Nasze mięśnie i układ szkieletowy są permanentnie niewykorzystywane, co prowadzi do chorób cywilizacyjnych. Możesz jednak zmienić ten trend: wprowadź więcej ruchu w swoje życie, szczególnie w trakcie siedzenia. Na przykład za pomocą Muvmana!

 

Zwycięski design

W latach 2009 i 2011 Muvman został nominowany m.in. do Deutsche Designpreis – najważniejszego oficjalnego wyróżnienia w branży.
Jury międzynarodowego konkursu GOOD DESIGN Award Chicago Athenaeum potwierdziło w 2009 r. ten wybór. Muvman uzyskał dodatkowo międzynarodową nagrodę IF Universal Design Consumer Favorite, jak również zwrócił na siebie uwagę na wielu wystawach w Berlinie i Nowym Jorku.
Największy sukces nastąpił w roku 2011, kiedy przyznano mu nagrodę Interior Innovation Award – Winner 2011 – najważniejszą na świecie nagrodę za design w branży wyposażeniowej. Wkrótce potem przyszło upragnione Red Dot za wybitny design produktu. Muvmana można zobaczyć w Red Dot Design Museum w Essen, czyli na jednej z największych światowych wystaw współczesnego designu.

Największy komfort siedzenia, i to na każdej wysokości

Kolumna siedziska Muvmana jest ergonomicznie pochylona do przodu pod kątem 4 stopni i gwarantuje duży zakres regulacji wysokości: od wysokości zwyczajnego biurka do biurka wysoko stojącego. To regulowane siedzisko ma stabilną podstawę z gumy antypoślizgowej, niezarysowującej podłoża. W miękkim siedzisku z zamszowego mikrowłókna, wypełnionym specjalną pianką, które w dodatku wyrównuje temperaturę i „oddycha”, odkrywasz szczególny komfort siedzenia. Ponadto Muvman ma krawędź przednią, która dopasowuje się pod względem kształtu, i praktyczny uchwyt. Co więcej, daje możliwość skrętu (z funkcją automatycznego powrotu).

 

Autoryzowany Partner firmy Aeris od 2007 roku.

© Aeris  |  © Marek Juszczak