Złożenie i ustawienia

Możliwości ustawienia – 3Dee dopasowuje się dokładnie i intuicyjnie

Siedzisko 3Dee pozwala na szybkie, łatwe, intuicyjne ustawienie wysokości, wagi, ruchu bocznego i nachylenia podparcia oraz wysokości i intensywności podparcia lędźwi. Tym samym zaspokaja wszystkie indywidualne potrzeby.


 

Ustawienie wysokości:

za pomocą dźwigni pod siedzeniem (po prawej stronie) możesz swobodnie ustawić właściwą wysokość. Kąt otwarty nóg powinien wynosić 90 stopni.
Zaleca się ustawienie również odpowiedniej wysokości biurka

.

Ustawienie sprężyny:

Połóż krzesło delikatnie na boku. Gdy kręcisz pokrętłem w lewo, zyskujesz maksymalne kołysanie dół–góra. To ustawienie jest odpowiednie dla osób o mniejszej wadze ciała. Gdy kręcisz w prawo (zwróć uwagę na oznaczenie STOP), redukujesz kołysanie dół–góra. To rozwiązanie poleca się użytkownikom o większej masie ciała.

Ruchomość boczna:

Połóż krzesło delikatnie na oparciu. Kręcąc pokrętłem w lewo, uzyskujesz większą ruchomość boczną, a kręcąc w prawo – mniejszą.

Ustawienie kąta podparcia:

Za pomocą pokrętła skrzydełkowego pod siedziskiem możesz ustawić kąt/nacisk podparcia w zależności od potrzeb.
Skręcanie w lewo (ok. 10–15 skręceń) powoduje mniejszy docisk i większą amortyzację. Skręcanie w prawo (ok. 10–15 skręceń) gwarantuje większy docisk i twardą amortyzację.

Ustawienie podparcia odcinka lędźwiowego:

Za pomocą dźwigni znajdującej się po prawej wewnętrznej stronie „wieszaka” podparcia możesz swobodnie i płynnie ustawić podparcie odcinka lędźwiowego – w zależności od Twojego wzrostu i potrzeb.

Autoryzowany Partner firmy Aeris od 2007 roku.

© Aeris  |  © Marek Juszczak