Badania i ekspertyzy

„The Wall Street Journal” – The Best Active Office Chairs

Najlepsze aktywne krzesła biurowe

Trzeciego października 2013 r. Swopper i Muvman były tematem wydania drukowanego i elektronicznego amerykańskiego „Wall Street Journal” – jednego z najważniejszych czasopism informacyjnych.

Nasze produkty, przedstawione przez wybitnego tancerza i eksperta od ruchu, zostały szczególnie pozytywnie ocenione i polecone czytelnikom.

Tu znajdziesz cały artykuł
 

W stronę ruchomego siedzenia

W ewolucji człowieka miednica stała się kluczowym elementem podtrzymującym ciało.
Każdy ruch miednicy ma istotny wpływ na funkcje całego organizmu. Bardzo ważnym zadaniem jest dla nas, członków społeczeństwa zmuszonego do ciągłego siedzenia, zachowanie ruchomej miednicy przy kącie otwartym w czasie siedzenia. Muvman zapewnia użytkownikowi zarówno ergonomiczną pozycję siedzenia, jak i pomoc w pozycji półstojącej. Oprócz bardzo wysokiego standardu ergonomicznego specjalna mechanika Muvmana gwarantuje doskonałą, płynną dynamikę ruchu miednicy. Dzięki dobremu ograniczeniu w obrębie głównej osi ruchu możliwe są dopasowane, okrężne ruchy boczne we wszystkich kierunkach.
Kąt otwarty w czasie siedzenia, poprzez odciążenie nacisku na narządy wewnętrzne (organy jamy brzusznej, płuca), pozwala na naturalną, swobodną zmianę pozycji. A to ma pozytywny wpływ na współzależne od siebie funkcje życiowe: system ruchu, układ krążenia, metabolizm mózgu i organów wewnętrznych.

dr Dieter Breithecker , dyrektor kierujący Niemiecką Grupą Roboczą do Spraw Promocji Zdrowej Postawy i Ruchu w Wiesbaden

Autoryzowany Partner firmy Aeris od 2007 roku.

© Aeris  |  © Marek Juszczak