Zastosowanie w praktyce

„Chcę, aby coś się ruszyło!”

Nieruchome siedzenie jest uwstecznieniem. Jako przedsiębiorca i sportowiec chcę, aby zawsze coś się działo. Ponieważ zależność między aktywnością umysłową i fizyczną jest mi bardzo bliska, chcę mieć przy biurku takie krzesło, które stymuluje mnie do ruchu i daje mi swobodę ustawienia wysokości. Muvman spełnia moje oczekiwania!

Helga Hengge, przedsiębiorca, autorka książek, pierwsza Niemka, która zdobyła Mount Everest.

 

„Mały trening przy biurku”

Jestem rysownikiem, więc siedzę przy biurku od rana do późnego wieczora. Gdy bolą plecy i siedzi się jak worek kartofli, uciekają pomysły i inspiracje. Dlatego zmieniłem warunki pracy na bardziej aktywne. Co jest najlepsze w Muvmanie? Ciało jest ciągle w lekkim ruchu, mięśnie pleców po prostu muszą pracować. Coś jak trening w miejscu pracy, który zapobiega bólom i przeciążeniom. To konieczne, aby być stale kreatywnym.
Nigdy w życiu nie narysowałem tylu kur!

Gernot Gunga, rysownik i projektant, Friedrichsruh k. Hamburga

„Zalecone przez mojego lekarza…”

Od dłuższego czasu narzekałem na bóle pleców. Mój lekarz i przyjaciele polecili mi Muvmana. Ze względu na design i opis pomyślałem sobie, że mogłoby to być ciekawe doświadczenie: życie z Muvmanem. Kiedy otrzymałem to siedzisko – wystylizowane, całe czarne – od razu byłem do niego pozytywnie nastawiony. Wspaniale pasuje do mojego pomieszczenia. Siedzi się na nim fantastycznie, znacząco lepiej niż na moim starym krześle.
Od tej pory naprawdę pozbyłem się bólów pleców – niesamowite, ile może zmienić właściwe siedzenie!

Thomas Darchinger, aktor

„Recepta na sukces: zabawa zamiast bólów pleców!”

Wcześniej pokochałam Swoppera, a Muvman jest konsekwencją rozwoju tego produktu. To daje mi radość siedzenia bez bólu pleców!

Brigitte van Hattem, dziennikarka medyczna

Autoryzowany Partner firmy Aeris od 2007 roku.

© Aeris  |  © Marek Juszczak