Sposób działania

Olbrzymi zakres regulacji wysokości

Szybko i płynnie, pomiędzy 51 a 84 cm, a w wersji HIGH – nawet pomiędzy 60 i 93 cm wysokości. Nieważne, czy jesteś prawo-, czy leworęczny: pod siedziskiem łatwo znajdziesz przycisk Easy Touch, za pomocą którego w prosty sposób zmienisz wysokość Muvmana i swoją postawę – tak, jak tylko potrzebujesz. To dobrze oddziałuje na Twoje samopoczucie, wpływa na sprawność i koncentrację.

Ruch rozpoczyna się z przegubu u podstawy Muvmana

Doświadczaj radości ruchu! Bądź elastyczny, poczuj luz w stawach biodrowych. To najlepsza ochrona przed napięciem mięśniowym.
Muvman gwarantuje Ci harmonijny, płynny i jednocześnie kontrolowany ruch w zakresie 360 stopni. A to oznacza przyjemność i radość!

 

Praktyczny uchwyt

Masz spotkanie w innym pokoju? Musisz szybko iść do kolegi, by ustalić coś wspólnie przy komputerze? Po prostu złap Muvmana za uchwyt i weź go ze sobą!

Bardzo wygodne, doskonale miękkie siedzisko

Obicie z mikrowłókna i elastyczna, przeciwuciskowa konstrukcja krawędzi odciążają użytkownika w czasie siedzenia, a co za tym idzie – krążenie krwi w arteriach jest swobodne, a krew swobodniej przepływa z nóg w stronę serca.

Stabilna podstawa

Antypoślizgowa guma, zabezpieczająca przed zarysowaniem, dba o stabilność. Chroni również przed niewłaściwym pochyleniem. Nadaje się do każdego podłoża.

Stopniowe pochylenie kolumny środkowej

W ten sposób zawsze osiągniesz optymalną odległość siedzenia od biurka. Dzięki temu unikniesz garbienia się, typowego podczas siedzenia na wysokich krzesłach. To wielki plus i krok w kierunku właściwej postawy.

Autoryzowany Partner firmy Aeris od 2007 roku.

© Aeris  |  © Marek Juszczak