3Dee w skrócie

Aktywne siedzenie bez kompromisów na nowym siedzisku 3Dee.

Nowe siedzisko biurowe 3Dee wnosi w biurową codzienność dynamikę, zdrowie i jakość życia. Łączy dynamiczny styl siedzenia z ergonomicznie optymalnym relaksem. Opatentowana technologia „Swopper” stymuluje naturalnych ruch ciała w 3 wymiarach. Umożliwia ruch na boki, do przodu i do tyłu, jak również w osi pionowej.

Aktywnie czy wygodnie?

Jedno i drugie. Z siedziskiem 3Dee nie ma żadnych kompromisów.
Aktywne siedzenie 3D stymuluje krążenie krwi i poprawia nastrój, wzmacnia mięśnie pleców i podnosi wytrzymałość.
Wygodne i jednocześnie ergonomicznie uformowane oparcie podtrzymuje plecy, kiedy chcesz odpocząć, i jednocześnie nie ogranicza Twojej wolności ruchu!

Aktywne siedzenie bez kompromisów. Ruchomość w każdym szczególe

Aktywnie:

dynamiczny styl siedzenia stymuluje krążenie krwi i poprawia nastrój, wzmacnia mięśnie pleców i wytrzymałość. Częsta zmiana pozycji wzmacnia i trenuje mięśnie pleców, wpływa na pracę więzadeł przykręgosłupowych i odżywienie krążków międzykręgowych.

Rozluźniająco:

fizjologicznie ukształtowane podparcie dopasowuje się komfortowo do każdych pleców. Podtrzymuje je, a jednocześnie daje możliwość ruchu. Podparcie odcinka lędźwiowego i kąt jego nachylenia można dopasować indywidualnie – w zależności od potrzeb.

Przemyślane i zdrowe:

to inteligentne siedzisko ma lekko wypukłą formę i jest wyposażone w technologię FlexZone®. Dzięki temu zapewnia optymalne dopasowanie do ciała, bez większego nacisku. „Oddychająca” pianka gwarantuje właściwe podparcie i zdrowe warunki do siedzenia.

High-tech:

opatentowana technologia „Swopper” inicjuje zmienność pozycji siedzenia przy jednoczesnym harmonijnym ruchu 3D. Ponieważ siedzisko 3Dee dopasowuje się do ruchu użytkownika, plecy pozostają wyprostowane nawet wtedy, gdy pochylasz się w kierunku stołu.

Autoryzowany Partner firmy Aeris od 2007 roku.

© Aeris  |  © Marek Juszczak