Dlaczego swopper

Powszechny problem: siedzenie jak w gorsecie

Ludzkie ciało nie jest stworzone do długiego siedzenia bez ruchu w jednej pozycji.
Niestety zwykłe krzesła biurowe usztywniają ciało pomiędzy oparciem a wklęsłym siedziskiem, które dodatkowo musi się dopasować do nieruchomego siedzenia.
Skutek: zniesione krzywizny fizjologiczne i napięcia mięśniowe. 80% społeczeństwa w krajach rozwiniętych cierpi na bóle pleców.

Rozwiązanie: swobodne siedzenie i wiele ruchu!

Swopper – ruchome ergonomiczne siedzisko wyposażone w specjalną sprężynę – dopasowuje się do Ciebie, a nie odwrotnie. Dzięki wyjątkowej elastyczności pozwala na aktywne siedzenie w 3 wymiarach: do przodu/do tyłu, na boki, do góry/na dół. Ta dynamika przekłada się na zdrowy styl siedzenia w wielu ciągle zmieniających się pozycjach. Opracowania naukowe dowodzą, że na Swopperze poruszasz się 2 razy więcej niż na zwykłym krześle biurowym.

Ile jest powodów używania Swoppera ?

  1. Swopper dopasowuje się – we wszystkich kierunkach! – do ruchów Twojego ciała w pozycji siedzącej. Siedzenie podąża za ruchem miednicy, dzięki czemu plecy pozostają naturalnie wyprostowane!
  2. Swopper daje Twojemu ciału poczucie ruchu w pozycji pionowej. W pozycji siedzącej ciało potrzebuje ciągłej zmiany pomiędzy obciążeniem i odciążeniem – tak jak w czasie chodzenia czy biegu.
  3. Dzięki pionowemu dociążaniu i odciążaniu dyski międzykręgowe pozostają właściwie odżywione.
  4. Swopper zapewnia pionowy ruch, a co za tym idzie – wpływa na elastyczność powięzi i więzadeł, na których utrzymują się organy wewnętrzne. Niektóre organy, np. nerki, potrzebują do właściwego funkcjonowania właśnie pionowego ruchu.
  5. Pionowy ruch na Swopperze zapewnia właściwe krążenie limfy i cyrkulację krwi!
  6. Swopper zapewnia większości grup mięśniowych przyjemną i lekką pracę. Wpływa na ich elastyczność, odżywienie, dotlenienie i odprowadzanie produktów przemiany materii.
  7. Gdy pozostajesz w lekkim, przyjemnym ruchu, Twoje stawy produkują płyn międzystawowy (synovia). Są dobrze odżywione, co zapobiega zwyrodnieniom.
  8. Właściwe, wypukłe ukształtowanie Swoppera i jego możliwości ruchowe wpływają na krążenie krwi. Pompa mięśniowa łydek zapewnia transport krwi do serca, co zapobiega skurczom i bólom nóg.
  9. Swopper zapewnia Ci wyprostowaną pozycję tułowia i uwalnia przeponę!

Oddychasz pełniej, dzięki czemu krążenie jest lepsze, więcej tlenu dochodzi do Twojego mózgu…
…i w ten sposób Swopper pozytywnie wpływa na Twoje procesy myślowe, dobry nastrój, zdrowie, twórcze działanie, zarabianie pieniędzy itp.

Patrząc na kogoś, kto siedzi na Swopperze, widzisz człowieka lekko podskakującego, który się uśmiecha!

Zastanów się: co daje Ci stołek lub fotel, na którym siedzisz, czytając ten tekst?

TY + SWOPPER = TRWAŁA ZMIANA NAWYKÓW

W jaki sposób Swopper może zmienić Twoje nawyki na całe życie?
Ile lat w pozycji siedzącej masz jeszcze przed sobą?
Mamy nadzieję, że wiele, i życzymy Ci, by był to dla Ciebie bardzo przyjemny i radosny czas!

Powodzenia w dokonaniu tak prostego wyboru!

Autoryzowany Partner firmy Aeris od 2007 roku.

© Aeris  |  © Marek Juszczak